Новини
А поблизу «Західний реабілітаційно-спортивний центр», де з 19 червня до 3 липня проводилась фізкультурно-спортивна реабілітація для осіб із порушеннями зору.
Незрячі та слабозорі з різних куточків України з’їхалися у це по-справжньому казкове місце та протягом двох тижнів активно відпочивали.
У квітні місяці 2 дні активної роботи ми провели у родині Жильченко на Дніпропетровщині. Надаючи емоційно-психологічну підтримку членам родини ветерана. Із самим ветераном проводили відпрацювання та закріплення сформованих навичок орієнтування у просторі, соціально-побутового орієнтування, фізичної терапії.
З перших днів повномасштабного вторгнення наша організація оперативно відреагувала на гуманітарну кризу в Україні та потреби людей з втратою зору зосередивши весь свій ресурс на допомозі незрячим людям.
Ледь світає. Обережними рухами чоловік заправляє ліжко, намагаючись не пропустити жодного куточка. Він не знає, що ковдра застелена не тією стороною, але пишається собою, бо зробив це самостійно. Вже рік як Олександр незрячий — у вересні 2022-го чоловік отримав безліч поранень на фронті, зокрема, травмувавши обличчя.
2 місяці активного навчання в «Академії жіночого лідерства» точно стали кроком до змін та досягнень житті кожної учасниці.
З 24 по 27 липня в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізує Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.
WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.
За цими словами стоїть багато думок та дій. Щоб майбутнє було світлим та щасливим, дітей необхідно любити, вчити, розвивати, виховувати.
Зір – це один з найважливіших аналізаторів нашого організму. За допомогою зоруми можемо розрізняти різні кольори, відрізняти предмети один від одного, розпізнавати обличчя, дізнаватися про навколишній світ, розвиватися і почувати себе вільним.
Це комплекс заходів спрямований на повернення до незалежного самостійного життя військових з втратою зору.
Формування знань і умінь, що сприяють соціальній адаптації.
Психологічний супровід та підтримка військових та їх родин.
Сторінка 1 із 4