Мальовниче село Сянки знаходиться на Львівщині — 834 метрів над рівнем моря

А поблизу «Західний реабілітаційно-спортивний центр», де з 19 червня  до 3 липня проводилась фізкультурно-спортивна реабілітація для осіб із порушеннями зору.
Незрячі та слабозорі з різних куточків України з’їхалися у це по-справжньому казкове місце та протягом двох тижнів активно відпочивали.

Звіт по супроводу та підтримці ветеранів із втратою зору і членів їх сімей за місцем проживання
Завершився другий квартал 2024 року і мобільна міждисциплінарна команда ГС «Сучасний погляд» пропонує коротенький звіт по супроводу та підтримці ветеранів із втратою зору і членів їх сімей за місцем проживання.
У квітні місяці 2 дні активної роботи ми провели у родині Жильченко на Дніпропетровщині. Надаючи емоційно-психологічну підтримку членам родини ветерана. Із самим ветераном проводили відпрацювання та закріплення сформованих навичок орієнтування у просторі, соціально-побутового орієнтування, фізичної терапії.
Напрямок і результат

З перших днів повномасштабного вторгнення наша організація оперативно відреагувала на гуманітарну кризу в Україні та потреби людей з втратою зору зосередивши весь свій ресурс на допомозі незрячим людям. 

За першу половину 2023-го року в Україні лікарі діагностували втрату або порушення зору понад 19 тисячам людейЗа першу половину 2023-го року в Україні лікарі діагностували втрату або порушення зору понад 19 тисячам людей — більше, ніж за увесь 2022-ий рік. Військові та цивільні втрачають зір внаслідок бойових поранень, травм, спричинених мінними вибухами, та ракетними обстрілами росіян. Людям, які втратили зір, доводиться вчитись жити по-новому і заново опановувати елементарні побутові навички. Як у цьому їм допомагає громадська спілка “Сучасний погляд” — у матеріалі “Рубрики”.
Табір, шахи, соціальний побут: як реабілітують військових, що втратили зір на війні

Ледь світає. Обережними рухами чоловік заправляє ліжко, намагаючись не пропустити жодного куточка. Він не знає, що ковдра застелена не тією стороною, але пишається собою, бо зробив це самостійно. Вже рік як Олександр незрячий — у вересні 2022-го чоловік отримав безліч поранень на фронті, зокрема, травмувавши обличчя.

Швидко зплив час. З  життя нашого табору «Соціальної адаптації ветеранів, що втратили зір на війні та членів їх сімей «Життя після війни»
Швидко зплинув час і за плідною роботою ми просто не встигаємо ділитися з вами усіма досягненнями та цікавими історіями з життя нашого табору «Соціальної адаптації ветеранів, що втратили зір на війні та членів їх сімей «Життя після війни».
Знання – це класний ресурс для досягнення своєї мети!

2 місяці активного навчання в «Академії жіночого лідерства» точно стали кроком до змін та досягнень житті кожної учасниці.

Що таке резильєнтність?
Саме це запитання хвилювало усіх учасниць нашої авторської школи «Шлях до себе».

З 24 по 27 липня в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізує Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.
І знову, як вперше!
З 10 липня в селищі Олександрія Рівненської області розпочався другий реабілітаційно-відновлювальний табір «Життя після війни» для військових з втратою зору та членів їх сімей.
Життя жінок та дівчат після закінчення війни
«Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах» – це змістовний та важливий проєкт, який реалізує Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.
WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.
Діти – це наше майбутнє!

За цими словами стоїть багато думок та дій. Щоб майбутнє було світлим та щасливим, дітей необхідно любити, вчити, розвивати, виховувати.

Круглий стіл

Зір –  це один з найважливіших аналізаторів нашого організму. За допомогою зоруми можемо розрізняти різні кольори, відрізняти предмети один від одного, розпізнавати обличчя, дізнаватися про навколишній світ, розвиватися і почувати себе вільним.

Інтелектуальна гра "Мисливці за знаннями"
ГС "Сучасний погляд" запрошує Вас взяти участь у інтелектуальній онлайн-грі. Ви матимете унікальну нагоду перевірити рівень своїх знань, розширити коло інтересів, та навіть, знайти нових друзів.
Реабілітаційно-відновлювальний табір «Життя після війни має тривати»
#Життя_після_війни_має_тривати!
Це комплекс заходів спрямований на повернення до незалежного самостійного життя військових з втратою зору.
Формування знань і умінь, що сприяють соціальній адаптації.
Психологічний супровід та підтримка військових та їх родин.
Реабілітація військових після втрати зору. Результати та досягнення
Команда громадської спілки «Сучасний погляд» продовжує свою активну діяльність, не зважаючи на повномасштабне вторгнення держави-агресора на територію України. Більше того, наслідком активних бойових дій стало збільшення тих, хто потребує негайної підтримки та нашої допомоги!