Діяльність під час війни

Друзі! Ми - сильна і незалежна нація і саме зараз об’єднуємося заради миру в Україні та допомоги нашім колегам з порушеннями зору в евакуації з міст, що знищуються загарбниками.

Кожного дня члени нашої Спілки приймають телефонні дзвінки з усіх куточків України з проханнями допомогти у вирішенні тих чи інших питань. Багато питань вдається вирішити надавши людям необхідну інформацію та контакти оперативних штабів і волонтерських груп. Також нам вдається формування груп та відправлення їх до безпечних місць. Наразі вже більше ніж 150 осіб з порушеннями зору, дітей та членів їх сімей було відправлено до Польщі та Італії. Нажаль зараз деякі країни Європи вже не мають фізичної можливості розмістити зручно групу людей з інвалідністю, якій необхідні певні елементи доступності , але ми шукаємо усі можливі варіанти і продовжуємо працювати.

Щиро дякуємо усім друзям та колегам хто допомагає нам та тим кому допомогли ми!

Разом до перемоги!

P.S. Ваші запитання, пропозиції та відгуки можете залишати під цим дописом, або у приватних повідомленнях на нашій сторінці у Facebook. Також можете звертатися за тел. 066-443-43-36, Олеся, 066-712-95-21, Микола.