Щорічний фізкультурно-спортивний реабілітаційний збір для молоді з глибокими порушеннями зору традиційно відбувається на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ у с. Яворів Турківського району Львівської області. Так само традиційно цей захід відбувається за сприяння українського центру «Інваспорт». Традиційним є й участь у цьому проєкті активістів ГС «Сучасний погляд», які разом з іншими фахівцями у різноманітних сферах роблять все можливе, а іноді – й неможливе для того, щоб два тижні перебування у Карпатах стали для учасників збору корисними, веселими, безпечними та сприяли поліпшенню їх фізичного стану.

Комплексний підхід при формуванні програми збору дає можливість поєднувати фізичні навантаження, туризм, різноманітні тренінги та залишає час на дозвілля й спілкування.

Щорічно команда тренерів збору, до якої входять тифлопедагоги, спеціальні психологи, юристи, фізичні реабілітологи, фахівці з іноземних мов та комп’ютерної техніки й різноманітних тифлопристроїв, смартфонів, танцювально-рухової терапії, туризму, скандинавської ходи пропонують учасникам збору спробувати себе у різних дисциплінах, відповідають на актуальні питання, проводять заняття у тренажерній та гімнастичній залі, проходять гірськими маршрутами десятки кілометрів, а взимку освоюють лижні траси.

Збори, як правило, відбуваються двічі на рік – взимку та влітку. Однак, цього року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією вони могли й взагалі не відбутися, та коли можливість все ж знайшлась, фахівці ГС «Сучасний погляд» разом зі своїми колегами відправились у гори, адже достатньо велика частина людей з глибокими порушеннями зору веде достатньо пасивний спосіб життя з незначною фізичною активністю, а, отже, потребує регулярного проходження фізкультурно-спортивних реабілітаційних заходів.

Сподіваємось, що й надалі ми зможемо своїми знаннями та навичками приносити користь багатьом людям, які братимуть участь у фізкультурно-спортивних реабілітаційних зборах для молоді з глибокими порушеннями зору.